Dokončena silnice mezi rodinnými domy .

Dokončili jsme  silnici mezi domy v první etapě výstavby. Už se jezdí po krásné asfaltce.

Minulý týden byla dokončena pokládky poslední vrstvy živice na  spojovací silnici mezi rodinnými domy z první etapy výstavby řadovek v naší lokalitě Ostrava Hošťálkovice.

V nejbližších dnech proběhne ještě nástřik vodorovného dopravního značení a silnice bude  kompletní.

Podívejte si i na dokončené rodinné domy.  Už to  nevypadá jako staveniště, spíš jako  běžná čtvrť s novými rodinnými domy kde se zabydlují nový  spokojení  majitelé těchto domů.

Chcete také  nový rodinný dům.

avolejte nám na tel. číslo 774 403 141 nebo napište email bau32.ps@seznam.cz / ing.Pavel Srba / a domluvte si individuální prohlídku  dokončených domů na prodej.Možnost nastěhování ještě v letošním roce nebo  na začátku roku 2017


Dokončili jsme  silnici mezi domy v první etapě výstavby. Už se jezdí po krásné asfaltce. Dokončili jsme  silnici mezi domy v první etapě výstavby. Už se jezdí po krásné asfaltce. Dokončili jsme  silnici mezi domy v první etapě výstavby. Už se jezdí po krásné asfaltce.
Dokončili jsme  silnici mezi domy v první etapě výstavby. Už se jezdí po krásné asfaltce. Dokončili jsme  silnici mezi domy v první etapě výstavby. Už se jezdí po krásné asfaltce.  


AKTUALITY
24.05.2022 0:00:00
12.11.2021 0:00:00

Všechny domy jsou již rezervovány, U některých domů klienti řeší hypoteční úvěry. Může se stát, že v současné době nedojde k jejímu odsouhlasení. V případě dotazu nás kontaktujte.

Celá aktualita

Archiv aktualit
REFERENCE